Tegnap nagyon szerettem volna valamerre menni, a gyerekek viszont sokáig aludtuk ebéd után, így történt, hogy elég későn jutottunk el, a Margitszigetre, sétáltunk fagyiztunk, sötétedésben indultunk haza. Este az ötletemre pizzát sütöttünk, nagyon jól sikerült.
A pizzatészta:
30 dkg liszt 1 tojás, 1 kefir (nem volt itthon igy helyette joghurt) 3 dkg élesztő só összegyúrni, és hagyni,
amikor visszajöttünk tejfölbe fokhagymanyomóval nyomtunk 1-2 gerezdet, elkentük a pizzatésztán, rá kockára vágott bacon, rá paradicsomkarikák, majd reszelt sajt
ami ihletett: az egykori bajai Laguna Pizzéria tejfölös pizzái :) az egész családnak bejött
Storm Clouds Ahead for the Village Midwife by Tilly Tennant
-
As the sun crests the indigo Lake District hills and blossom froths in the
trees, midwife Zoe Padbury reaches for her boyfriend’s hand. Her life, at
...
2 napja



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése