A napokban nagyon hiányzik Nyugat-Európa. Hiányzik Skócia, és apróságok, ami ott jók voltak. Például, hogy kimehettünk a tengerpartra ilyentájt is, gumicsizmában lehetne játszani a tengerrel, tanulmányozni a partját, ott tölteni egy délelőttöt és utána fish and chipset ehetnénk. Hiányzik a sokféle, megfizethető szép ruha, a boltokban az összevágott mangó, az előfőzött bébicékla, az indiai étterem a Portobellón. Hiányoznak a szürke házak, a szép lakásbelsők, a nagy, nyitott, tágas élettér, az eső után csillogó utcák, a pirítóskenyér illata a levegőben, ami valójában a sörgyártás illata. Az utazgatás lehetősége.
Ami itt van, az az otthon, a jó barátok, akikkel együtt töltöttük a téli szünetet, a család, a magyar nyelv, ez nincs máshol, "ott nem terem egres", csak itt. Sajnálom, hogy nem lehet az is része az életemnek, ezzel együtt, kár hogy választanom kellett.
Storm Clouds Ahead for the Village Midwife by Tilly Tennant
-
As the sun crests the indigo Lake District hills and blossom froths in the
trees, midwife Zoe Padbury reaches for her boyfriend’s hand. Her life, at
...
2 napja



1 megjegyzés:
proba :) mert az elozo nem ment el
Megjegyzés küldése