Sikerült az első vizsgám, ötöst kaptam, nagyon örülök neki! Nem szidtam volna le magam akkor sem, ha nem sikerül, vagy rosszabb lett volna. A gyerekek nemigen hagytak készülni az előtte lévő napokon, kezdtem azt gondolni itt vannak a korlátaim, nem megy. Arról szólt nekem ez a vizsga hogy képes vagyok még tanulni, megjegyezni, érteni, és elmondani is. Örülök nagyon :))))
Egy mondat a tananyagból :) Geertz: „az ember a jelentések maga szőtte hálójában függő állat”
Storm Clouds Ahead for the Village Midwife by Tilly Tennant
-
As the sun crests the indigo Lake District hills and blossom froths in the
trees, midwife Zoe Padbury reaches for her boyfriend’s hand. Her life, at
...
2 napja



5 megjegyzés:
Ügyes vagy, kalapom le előtted. :)
Gratulálok! Ez fantasztikus eredmény három kisgyerek mellett.
Én is kalapot emelek, Bonca. Ez igen!
Gratulalok:)))
Gratula!!! :)))
Megjegyzés küldése